0118 506021

Team

Hierbij stellen wij het team van de Magdalon graag aan u voor. 
Het team van de Magdalon bestaat uit enthousiaste leerkrachten met veel expertise.
Bij ons staat het welzijn van uw kind voorop. Wij werken met passie in het onderwijs. 

Irene Menges – groepsleerkracht 1/2 maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
imenges@primas-scholengroep.nl

Maxime Francke – groepsleerkracht groep 3/4 maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
maximefrancke@primas-scholengroep.nl

Francis Klein – groepsleerkracht groep 3/4 dinsdag, donderdag, groepsleerkracht in groep 5/6, donderdag, vrijdag
fklein@primas-scholengroep.nl

Nathalie Melens  – groepsleerkracht groep 5/6 op maandag, dinsdag en woensdag
nmelens@primas-scholengroep.nl

Caroleen Meerman – ondersteuning groep 5/6 op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
cmeerman@primas-scholengroep.nl

Carolien Jongepier groepsleerkracht groep 7/8 op maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend
carolienjongepier@primas-scholengroep.nl

Carla Pouwer – groepsleerkracht groep 7/8 op donderdag en vrijdag
cpouwer@primas-scholengroep.nl

Birrit Witteveen – vakleerkracht gymnastiek op dinsdag en donderdag
bwitteveen@primas-scholengroep.nl

Mariska Francke – intern begeleider op dinsdag en donderdag
mfrancke@primas-scholengroep.nl

Mary de Kroo – directeur op maandag, dinsdag, donderdag, groepsleerkracht groep 1/2 op vrijdag
magdalon@primas-scholengroep.nl

Inge den Boer 
ingedenboer@primas-scholengroep.nl